[Allegro.pl - aukcje online - kup lub sprzedaj w atrakcyjnej cenie!]
 

menu


  Główna
  O nas
  Spis wódek
  Ranking
  Punktacja
  Producenci
  Testuj z nami
 
Wasze testy
  Imprezy
  Galeria
  Reklamy
 
Forum
  Księga gości
 
Konkurs
  Panteon
  Download
  Kontakt
  Linki

 

polecaj

Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego by polecić serwis Tanie Wódki

powiadom.4free.pl

 

przyjaciele


absolut
 

Absolut

Jest super wódką. Tylko trochę drogawą. Ale na wszystkie imprezy wole kupić ten produkt. Występuje ona również w innych smakach np.: cytrynowym...
 

Cena za 0,7 l:
60 PLN

Producent: The Absolut Company

Dostępność: ogólnodostępna

Nadesłał: ENDRYU

Komentarze:

GitZ: "Całkiem, całkiem. Nie można powiedzieć o niej złego słowa, poza tym, że kosztuje 2 razy tyle ile najlepsza wódka na świecie Wyborowa. Piłem raz i dobrze wspominam, przede wszystkim dlatego, że to nie ja kupowałem. Mam jednak tylko jedną wątpliwość. Gdzie są te pola pełne złocistego zboża w zimnej Szwecji. Jeżeli Francuzi robią najlepsze wino to dlatego, że mają najlepsze miejsca do uprawiania winorośli. Jeżeli to ma być najlepsza wódka to ja się pytam skąd to zboże. Z tą wątpliwością wybór pozostawiam wam..."

Jam: "Moim zdaniem to zdecydowanie najlepsza wódka na świecie. Jedyna wódka, która zostawia z tyłu polskie klasyki jak Luksusowa czy Wyborowa. Jest bardzo delikatna i gdy się ją zmrozi to można ja pić bez końca. Jedyna wada: cena..."

MrX: "A mnie po niej zawsze nawala baniak, czego nie mam po Premium czy Absolwencie. Podobne efekty mam zresztą po Finland Vodka. Pragnę dodać, że nie mówię tutaj o spożywaniu ilości hurtowych..."

Helmut: Calkim dobra wóda tylko trochę drogawa. Piłem ją z kumplem i nie miałem po niej kaca. Dobrze wchodzi i wychodzić nie chce. Jakby była tańsza to częściej bym ją pił..."

All: "GitZ - To jest pszenica ozima ;) a poza tym teraz Absolut jest tańszy i widziałem w Carefourze 0,5 za 26 pln. Moje wrażenia, jednym słowem - baardzo dobra i super reklamy!..."

 

Wyślij swój komentarz

Imię/Ksywa

 

Copyright © Tanie Wódki 2003-2004

 sonda

Twoja ulubiona tania wódka

Ojczysta
Starogardzka
Krajowa
Z Czerwoną Kartką
Pole Star
Mazowiecka Żytnia
Górska Cristal
Prezydent
Inna

rankingi


TOP 10 pijackie strony

statystyki