[Allegro.pl - aukcje online - kup lub sprzedaj w atrakcyjnej cenie!]
 

menu


  Główna
  O nas
  Spis wódek
  Ranking
  Punktacja
  Producenci
  Testuj z nami
 
Wasze testy
  Imprezy
  Galeria
  Reklamy
 
Forum
  Księga gości
 
Konkurs
  Panteon
  Download
  Kontakt
  Linki

 

polecaj

Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego by polecić serwis Tanie Wódki

powiadom.4free.pl

 

przyjaciele


finlandia cranberry
 

Finlandia Cranberry

Najlepsza wódka z kraju tysiaca jezior. Tym razem w wersji żurawinowej.

Cena za 0,5 l:
 34,99 PLN

Producent: Finlandia Ballantines Group Sp. z o.o.

Dostępność: ogólnodostępna

Nadesłał: GitZ

Komentarze:

GitZ: "Doskonała gatunkowa wódka. Droga, ale jeżeli chcecie przyszpanować będzie jak znalazł. Ostatnio wprowadzona nowa wersja bezbarwna nie bardzo przypadła mi do gustu. Po prostu podobał mi się ten kolor, głębokiej czerwieni. Smak, chyba został ten sam. Nie wiem, bo jeszcze nie dane mi było spróbować nowej wersji. W smaku naprawdę ekstra. Bardzo delikatna, posmak żurawinowy ujawnia się po chwili i pozostaje na długo. Ciężko jej zarzucić cokolwiek, a ja nie będę doszukiwał się jakiś nieznaczących wad tylko żeby ją zgnębić, bo Finlandia zasługuję na wielki szacunek..."

Fixxxer: "Piłem ją raz w życiu i doskonałości jej smaku nie będę kwestionował. Nie ja ją kupowałem i sądzę, że jak będę miał nadmiar kasy lub coś mnie ostro trzepnie w łeb to ją kupię, w innym wypadku nie sądzę żebym po nią sięgnął. Chyba, że ktoś postawi..."

Michu ze Zgory: "Doskonała. Pewnego razu przegrałem zakład i zakupiłem 0,7. Na szczęście warunki zakładu były takie, że spijamy razem, tylko przegrany płaci, więc było git. Lepszej wódki nie piłem. Część poszła normalnie z kielonków, reszta w bardzo prostych acz smacznych drinach Oranpiroska (opisane na oficjalnej stronce Finlandii). Polecam:)..."

Majki: "Prawda jest taka że tą wódkę można pić bez zapitki. Pierwsze co można odczuć to smak żurawiny a dopiero później spiryt, który nie żre gardła. Ogólnie to specjał ten próbowałem pierwszy raz w barze gdzie 50ml kosztuje 8zł (heh też nie ja płaciłem), a na studniówce to poszło tego trochę (i tu też nie ja stawiałem)..."

Asia: "Po prostu poezja..."

żul: "mmmm...przepyszna.... niebo w gębie.... miód... kupujcie i pijcie..."

offca: "Pierwsza butelka to jeszcze jakoś wchodzi jeżeli jest zimna, ale więcej to już nie - wszystkich, których znam i ja pili potem bolały brzuchy, i to nie chodzi tylko o ten smak, ale o wszystko; podsumowując - to taka wódka raczej na smaka niż na jakieś konkretne picie:) ..."

Ten Który Pił To: "Dość długo piłem żurawinową czerwoną finlandię i NAPRAWDĘ TO BYŁO COŚ. Potem, kiedy pojawiła się biała żurawinowa to już niestety nie było to - zbyt zaperfumowana, aż odrzucało człowieka od kieliszka, ale może to była podróbka albo dopiero wprawki producenta. Nie wiem jak teraz (lipiec 2004) stoi biała żurawinowa w smaku, jednakże czerwona żurawinka to KLASYK!! Właziła bez popitki, smak baaaardzo przyjemny, szkoda że się pozmieniało. Czerwona żurawinka jest najlepsza, czerwona żurawinka na prezydenta!!!..."

 

Wyślij swój komentarz

Imię/Ksywa

 

Copyright © Tanie Wódki 2003-2004

 sonda

Twoja ulubiona tania wódka

Ojczysta
Starogardzka
Krajowa
Z Czerwoną Kartką
Pole Star
Mazowiecka Żytnia
Górska Cristal
Prezydent
Inna

rankingi


TOP 10 pijackie strony

statystyki