[Allegro.pl - aukcje online - kup lub sprzedaj w atrakcyjnej cenie!]
 

menu


  Główna
  O nas
  Spis wódek
  Ranking
  Punktacja
  Producenci
  Testuj z nami
 
Wasze testy
  Imprezy
  Galeria
  Reklamy
 
Forum
  Księga gości
 
Konkurs
  Panteon
  Download
  Kontakt
  Linki

 

polecaj

Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego by polecić serwis Tanie Wódki

powiadom.4free.pl

 

przyjaciele


niagara
 

Niagara

Czysta spod znaku Bolsa.

Cena za 0,5 l:
16,99 - 22,00 PLN

Producent: Unicom Bols Group
Projekt butelki: Studio DN Design Group

Dostępność: Tesco, ogólnodostępna

Nadesłał: GitZ

Komentarze:

GitZ: "Nie wiem nawet dlaczego kupiliśmy ją na ostatniego sylwestra. Chyba tylko dla różnorodności. Ani to jakieś tanie, ani popularne. Co do smaku też średniawe. Bez rewelacji. Żaden z biesiadników się nią nie zachwycił, ani też nie wstrząsnęło nim. Zwykła przeciętna wódka. Droga i w ogóle niespecjalna..."

tagu: "Ja bym się nie zgodził... ta voodka jest po prostu niedobra... chodź piłem gorsze, ale z tą też nie jest tak łatwo... nie polecam!!!..."

Bolec: "Trunek zdecydowanie nieciekawy. Zapach podły. Smak trochę lepiej ale wstrząsy po spożyciu występują. Wódka w zasadzie wyróżnia się tylko nazwą..."

kubas: "Napój niczym nie zachwyca, ostro "wali" a i w smaku nie za bardzo.. szkoda tylko ze kupiłem o,7 i musiałem odstawić w połowie pełna na półeczkę..."

Olgi: "Wódka wali ostro spirolem, ostatnio wszyscy prawie przy niej odpadli, ja z kumplem flaszkę kończyliśmy. Niezła bania sie po niej wkręcila. Za tą cenę polecam..."

Gonzo: "Niagara to wódka pod każdym względem niedobra. Miałem okazję próbować ją podczas biwaku nad morzem podczas wakacji 2003. Skusiliśmy się z kumplem, bo dawali do niej 1 litr soku Tymbark gratis. Niestety, list Tymbarku nie wynagrodził nam cierpień związanych z tą wódką. Po pierwsze czuć od niej strasznie spirytusem, wręcz obrzydliwie, słabszymi potrafi zatrząść przy samym wąhaniu. W smaku też jest okropna - brak jakiegokolwiek aromatu, ale to w końcu czysta, więc można wybaczyć, ale już niewybaczalne jest to, że bardzo drapie w gardło. Po przełknięciu musi cię zatrząść. No i najgorsze - jeszcze po żadnej wódeczce nie miałem takiego kaca jak po Niagarze. Jeśli przyjdzie wam na nią ochota lepiej przykujcie się do kaloryfera i połknijcie kluczyk - tak będzie lepiej!..."

 

Wyślij swój komentarz

Imię/Ksywa

 

Copyright © Tanie Wódki 2003-2004

 sonda

Twoja ulubiona tania wódka

Ojczysta
Starogardzka
Krajowa
Z Czerwoną Kartką
Pole Star
Mazowiecka Żytnia
Górska Cristal
Prezydent
Inna

rankingi


TOP 10 pijackie strony

statystyki