[Allegro.pl - aukcje online - kup lub sprzedaj w atrakcyjnej cenie!]
 

menu


  Główna
  O nas
  Spis wódek
  Ranking
  Punktacja
  Producenci
  Testuj z nami
 
Wasze testy
  Imprezy
  Galeria
  Reklamy
 
Forum
  Księga gości
 
Konkurs
  Panteon
  Download
  Kontakt
  Linki

  Smieszne Mp3
  Mp3 Humor
 

polecaj

Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego by polecić serwis Tanie Wódki

powiadom.4free.pl

 

przyjaciele


o nas


TWSquad
(alphabetical order)

Ksywa: Doma
Wiek: 21
Numer GG: brak
O sobie: Choć jestem jedyną dziewczyną w TWSquadzie, to wcale nie znaczy, że mam najsłabszą głowę. Niejednokrotnie pozostawałam na placu boju dłużej niż reszta ekipy. Z naszej czwórki nie wyróżniam się niczym szczególnym, nie jestem zakałą, ani nudziarzem, nie bawię publiczności przedstawieniami gdyż nie rzygam sobie na ręce ani na nogi. Chociaż jest kilka rzeczy. dzięki którym jestem niezastąpiona (choć podobno nie ma ludzi niezastąpionych). Jestem opiekunką TWSquadu i czuję się zaszczycona, że chłopcy chcieli mnie mieć jako członka załogi. Uznali mnie za równego sobie zawodnika. Opiekuje się moimi mietkami, kiedy są już w stanie nieważkości, żeby nie leżeli na ziemi i nie rzygali pod siebie. Ponadto chętnie pozuję do peruwiańskich pism erotycznych, udzielam wywiadów i daje dobre rady (do czasopism dla kobiet myślących) jak pić żeby nie mieć kaca, a jak się już go ma, to jak skutecznie z nim walczyć.

Ksywa: DJ Greg
Wiek: 20
Numer GG: 4567404
O sobie: Jestem największym bucem w całym składzie według opinii własnej i ekspertów i do tego nie chcę „rzygać na ręce”. Naprawdę dziwię się, dlaczego nadal jestem członkiem tak prestiżowej organizacji. Pewnie dlatego, żeby Fix miał z kim pić kiedy pozostałe mietki pójdą spać. W rzeczywistości jednak mam miękkie serce, lubię oglądać filmy o chorobach, uwielbiam podróżować, kocham zwierzęta i działam w organizacjach proekologicznych.

Ksywa: Fixxxer
Wiek: 19
Numer GG: 1943712
O sobie: Jako webmaster TWSquadu to ja odpowiadam za uszcęśliwianie was kolejnymi aktualizacjami tejże wódczanej strony.
W sezonie zimowym, według zasady: "Pijemy? No to do Fixa", moja chacjenda jest głównym miejscem mietkowych zgromadzeń i wszelakich imprez. Ja jednak ponad wszystko kocham nasze działkowe manewry. Z reguły piję dopóki jest co, ale jak każdemu, zdarzają mi się niekontrolowane wpadki. Czasem mam jakieś wielkie ciśnienia, ale po kilku głębszych napięcie opada i wtedy zwykle rozpoczynam taneczne eskapady. Moje życie bez TWSquadu byłoby smutne i żałosne. A tak na co dzień to jestem dilerem esencji landrynowej na cały powiat.

Ksywa: GitZ
Wiek: 22
Numer GG: 4567404
O sobie: To ja jestem pomysłodawcą całego tego przedsięwzięcia. Pewnego letniego dnia na Mazurach wpadłem na ten genialny pomysł. Niestety geniusz strategiczny nie zawsze idzie w parze z „imprezowymi zdolnościami”, dlatego przylgnęło do mnie określenie „Zakała TWSquadu”. Ja się oczywiście do niczego nie przyznaję. Kocham Kanclerze i Polówkę i nadal uważam siebie za najlepszego w całym składzie.

Ksywa: Tobik
Wiek: 1/2 roku
Numer GG: tajny
O sobie: Najmłodszy członek TWSquadu. Choć ma dopiero pół roku to zwiedził już kawał Polski. Nie gustuje w wódkach lecz piwem nie wzgardzi i korzystając z chwili naszej nieuwagi potrafi sporo podkraść :P. Wprowadził się do Domy co było dla nas wielkim zaskoczeniem (w końcu nam współlokatorstwa nie zaproponowała). Największy sęp w całym TWSquadzie.

 

 

Copyright © Tanie Wódki 2003-2004

 sonda

Twoja ulubiona tania wódka

Ojczysta
Starogardzka
Krajowa
Z Czerwoną Kartką
Pole Star
Mazowiecka Żytnia
Górska Cristal
Prezydent
Inna

rankingi


TOP 10 pijackie strony

statystyki