Artykuły:
>Po co to komu?
>Wybór artysty
>Przed i po
>Różne
>Pieprzenie
>Ble, ble, ble
>Olśnienie
>(sic)!
>O zachowaniu
>Lament
>Początek
>Coś o niczym
>Nurtujący nurt,czyli często zadawane pytania
>Boli, nie boli...
>Unikatowe dzieło sztuki
>Dorosła dojrzałość
>Pieprzenia ciąg dalszy, czyli dupy trucie
>Żółtaczka, HIV i inne przyjemności
>Ruchome piaski
>Ryba znaczy Szatan?!
>S(t)ymulator >Tatuaż z surówkami na wynos 100g 20 zł !NEW! >"Mamo, daj na tatuaż..." !NEW! >Machineria !NEW! >KONFESJONAŁ !NEW! >Fajnie jest być głupkiem !NEW!
Sylwetka:
>IFs
>Qui_Gon
>Chris
>Ponton
>Filo

Qui_Gon

Imię, nazwisko:
Konrad Niegowski

Pseudonim artystyczny:
Qui_Gon

Wiek:
20 lat

Dlaczego akurat tatuaż a nie inna forma sztuki?:
A kto powiedział, że innej nie uprawiam?:) Sam tatuaż jest czymś wyjątkowym, ponieważ pobudza w człowieku pewne jakości, jak i łączy psychikę tatuażysty, tatuowanego oraz wzoru (tak wzoru!). Tatuaż również bardzo integruje ludzi.

Pierwszy kontakt z tatuażem:
Hhmm..2,5 roku temu, pod budka z frytkami w Wetlinie :) Robił mi tatuaż Hanibal (serdecznie pozdrawiam!) i okazało się, że wszystkie mity, jakoby to strasznie bolało, itd., itd., itd., okazały się mitami, nie prawdą. Potem po pół roku może mniej postanowiłem sam tatuować.

Pierwszy wykonany tatuaż:
Hhahaa, pajączek, jest na mojej stronie (www.bhaysag.prv.pl) Pamiętam jak mi się łapy trzęsły jak cholera ze strachu. Jestem samoukiem, i na prawdę nikt mi nie mówił jak tatuować, nauczyłem się prawie wszystkiego na tym jednym tatuażu. Kumpel "dał" mi swoja skore do wszelkich testów. Pamiętam moje słowa wtedy jak przejechałem pierwsza kreskę maszynka, i zamiast prostej kreski był regularny zygzaczek, od trzęsących się z nerwów rąk:”Nie patrz stary :) to się poprawi przy wypełnianiu :D".

Co daje Ci tatuaż?:
Te które mam? Teraz? Wspaniałe wspomnienia.

Twoje zdanie na temat konwentów:
To dobrze, że są organizowane, jak i każde konwenty. Można wzajemnie wiele się nauczyć i wymienić doświadczenia. Rozumiem konkurencje rynkową, ale na prawdę cieszę się i jest to dobry znak, że wśród grupy tatuażystów, utrzymuje się przyjaźń i zrozumienie. To na prawdę wspaniale!

Jak podchodzisz do tatuowania poza studiem lub salonem?:
Tak samo jak do tatuowania w studiu. Nie ma dla mnie żadnego znaczenia, jeśli postępuje się według określonych zasad i BHP.

Najważniejsza w życiu rzecz:
Świadomość, i rozwój wewnętrzny. Cieszenie się z tego, że się jest i z tego, że wiatr "nie rypie w twarz jak debil" tylko "robi niezłe figle" :D tak w skrócie. Ale wiadomo o co chodzi. Uszy do góry i jedziemy przez życie!

Kontakt:
Adres studia:
Nie posiadam

Adres e-mail: bhaysag@op.pl

Komunikator internetowy: Gadu-gadu :1461937

Adres strony internetowej: www.bhaysag,prv.pl


rozmawiał Dante

07 III 2007
by Dante
800x600 or ++
IE, Opera, Netscape, Mozilla i inne...

Dante:
GG: 4462987