Features


Witamy w eFUNZINe.com!

Z radością dnia 1 października 2001r. wstąpiliśmy w szeregi niezłomnych i straceńczych firm amigowych pod nic nie mówiącą nazwą eFUNZINe.com ;)

Po co kolejna firma amigowa?

Istnieje porzekadło, że jeśli ktoś nie wie co ze sobą zrobić, to zakłada amigową firmę. Postąpiliśmy zgodnie z tym przysłowiem :) A poważnie... istniała pewna luka na polskim rynku amigowym opanowanym przez firmy handlujące sprzętem nowym lub używanym (po nieprzyzwoicie wysokich cenach) a ogłoszeniami giełdowymi, gdzie można było kupić sprzęt tani, a który nie zawsze okazywał się być sprzętem amigowym (a np. prześcieradłem ;).

Dlaczego chcemy być inni?

Chcemy być lepsi. Rozumiemy potrzeby amigowców, bo sami nimi jesteśmy. Stwierdzenie, że wszyscy pracownicy eFUNZINe.com używają Amig jako głównych komputerów jest może patetyczne, ale to prawda.
A co robimy, żeby być lepsi?

  • sprzedajemy tanie produkty z gwarancją
  • pozwalamy się targować! (jeśli bardziej zależy Ci na niskiej cenie niż na dłuższej gwarancji)
  • nigdy nie sprzedamy Ci używanych części jako nowych!
  • kontakt z nami nie ogranicza się tylko do telefonu, odpowiadamy szybko na maile i sms-y
  • dajemy możliwość zostawienia starych części w rozliczeniu za nowy sprzęt, co czyni upgrade komputera prostym i bezstresowym (można nawet wymienić całą Amigę!)
  • nie zostawiamy naszych klientów na lodzie, jeśli coś im nie działa
  • jesteśmy amigowcami ;)

Kupno, komis

Jeśli zdecydowałeś się sprzedać swoją Amigę - co się niestety zdarza - możemy Ci w tym pomóc. Prowadzimy skup części do Amigi oraz całych komputerów. Możemy kupić Twój sprzęt za gotówkę za niższą cenę lub wziąć go w komis za cenę wyższą. Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z regulaminem zakupu sprzętu lub regulaminem komisu.