Artykuły:
>Po co to komu?
>Wybór artysty
>Przed i po
>Różne
>Pieprzenie
>Ble, ble, ble
>Olśnienie
>(sic)!
>O zachowaniu
>Lament
>Początek
>Coś o niczym
>Nurtujący nurt,czyli często zadawane pytania
>Boli, nie boli...
>Unikatowe dzieło sztuki
>Dorosła dojrzałość
>Pieprzenia ciąg dalszy, czyli dupy trucie
>Żółtaczka, HIV i inne przyjemności
>Ruchome piaski
>Ryba znaczy Szatan?!
>S(t)ymulator >Tatuaż z surówkami na wynos 100g 20 zł !NEW! >"Mamo, daj na tatuaż..." !NEW! >Machineria !NEW! >KONFESJONAŁ !NEW! >Fajnie jest być głupkiem !NEW!
Sylwetka:
>IFs
>Qui_Gon
>Chris
>Ponton
>Filo

Filo

Imię, nazwisko:
Filip wystarczy mam mało rockowe nazwisko hehe.

Dlaczego akurat tatuaż a nie inna forma sztuki?:
Uwielbiam to po prostu jestem wielkim fanem sztuki :muzyka tattoo, jedno się z drugim łączy a ja uprawiam oba gatunki(żeby nie powiedzieć zawody hehe bo jak to ktoś kiedyś pięknie powiedział: Rób w życiu to co lubisz robić a nigdy nie będziesz musiał pracować. Tej teorii się trzymam i nie uważam, że bycie wokalistą blaszanego zespołu lub robienie tatuaży jest pracą , jest to moje motto życiowe.

Pierwszy kontakt z tatuażem:
Osiem lat temu straciłem dziewictwo na ramieniu zrobił mi kolo śmierć kolorową, wyczes na maxa, mam do dziś sentyment do tego tatuażu.

Pierwszy wykonany tatuaż:
Mój brat dał się namówić na mały tribal na nodze niestety nie był to tatuaż pierwszej jakości ani nawet drugiej, ale już jest poprawiony.

Twoje zdanie na temat konwentów:
Niestety nie mam zdania na ten temat, ponieważ wstyd się przyznać ale na żadnym nie byłem zawsze było coś ważniejszego, ale jeżeli będzie w tym roku to ja tam będę na pewno.

Co daje ci tatuaż?:
Zawsze kiedy zaczynam robić tatuaż nie jestem pewny do końca tego jak on wyjdzie, nie chodzi o to czy spapram robotę, ale o efekt końcowy nigdy nie wiem co mi strzeli do łba i nie wymyśle jakichś dodatkowych bajerów, cieni czy kilku innych elementów, które mogą fajnie wpasować się w całość. Ludzie wiedzą o tym i może właśnie dlatego do mnie przychodzą, staram się nie trzymać kurczowo wzoru tylko dodać coś od siebie w 99,9% ta metoda się sprawdza..

Jak podchodzisz do tatuowania poza studiem lub salonem?:
Sam robię w domu i uważam, że jak się coś robi z głową to można wszystko, mam na myśli higienę, wiesz są goście którzy gotują igły żeby następnego dnia robić nimi innemu klientowi no to sorry, ja odpadam, jeżeli ktoś się bierze za tatuaż i nie ma odpowiedniego sprzętu(sterylizator, autoklawu)to dla mnie to nie przejdzie!!!

Najważniejsza w życiu rzecz:
Chcę w przyszłości założyć rodzinę i chciałbym by mnie było stać na to żeby dalej robić to co robię i z tego móc utrzymać dzieci, żonę a nie w pogoni za kasą godnym życiem uciekać gdzieś za granice do obcych nie znanych mi ludzi, ale jeżeli dalej będzie tak jak jest, to chyba będę musiał sobie kupić teczkę i zapisać się na hutę hehehe.

Kontakt:
Adres e-mail:
filipmakle@interia.pl

Komunikator internetowy (Gadu-gadu,Tlen,itp.):
GG – 8120898

Telefon:
0-888-055-766

Adres strony internetowej:
http://www.maklekfuckle.com
http://www.blackwidow.ta2.prv.pl


rozmawiał Dante

07 III 2007
by Dante
800x600 or ++
IE, Opera, Netscape, Mozilla i inne...

Dante:
GG: 4462987